Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

rozhořčení :-)

Ahoj pánové. Pochvala směřující k Matějdoj. Stránky vypadají docela dobře. Jen bych jim jedno vytknul. Sakra co ta anketa: jakto že Vám tam chybí SDH Perálec!!!!! :-)
Budeme tu ligu muset vyhrát, abychom tam příští rok byli :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: rozhořčení :-)

Zdravim. Chosé omluvám se ja jsem tam daljen první šestici. Ale, že jseš to ty tak tak přijímám připomínku a dodám vás do aankkety. Ale jen ze známosti

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: rozhořčení :-)

Že by černí koně tohodle ročníku?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: rozhořčení :-)

COŽE?,NĚCO ČERNÉHO???

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: rozhořčení :-)

Nevim jestli černí, mašinu máme červenou :-) No a jestli jsme černí koně tohodle ročníku, tak to jsme asi každej rok a každej rok to ....... :-) Ale hlavně, že jsme zdravý a chutná Nám.

Datum
Vložil
Titulek

...

koukám že profesorka docela setřela..:-)...jinak děkuju za podporu...na češtinu nejsem...alkohol je lepší..:-)...P.S. doufám že teď už to mám pravopisně dobře..:-)

Datum
Vložil
Titulek

fanda

Pěkný setřih loňské sezóny rád jsem se podíval tak se chlapáci uvidíme v třemošnici čus

Datum
Vložil
Titulek

Pochvala

Musím pochválit vaše nové stránky jsou moc pěkné. A popřát štěstí do nové sezóny.

Datum
Vložil
Titulek

nic

Nazdar tak jsem se tady ukázal a jsem naprosto spokojen a také se těším na alkoholické dýchanky v letošním roce:-). A také jsem koukal že začíná tát na pivovarskej louce zajed pro mašinu a jdem na to co? At tu ligu letost vyhrajem:-)

Datum
Vložil
Titulek

...

Matějda udělal noví strááánky....to je boreeeec..:-)...máš to pěkný...;-)

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.